Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Мій тато - найкращій

Проведення дистанційної акції до Дня батька.

З метою популярізації відповідального батьківства та сімейного благополуччя Центром соціальних служб  для сім'ї, дітей та молоді Індустріального району міста Харкова дистанційно було проведено акцію до Дня батька.

Основним завданням для дітей було розповісти або ж описати історію про тата, про його якості тощо. Серед гарних та чуттєвих розповідей дітей про своїх татусів було обрано найкращу:

" Тато – це важливе слово в житті кожної людини. Воно звучить гордо й так само вагомо, як і  мама. Якщо батько є одночасно і найкращим другом, і вихователем, і наставником, то жити в такій родині – справжнє щастя. Саме так я можу сказати про свої відносини з батьком. Він у мене найкращий у всьому світі.

Кожен має свій ідеал. Людина, на яку я хочу бути схожим – це мій тато. Він завжди готовий прийти на допомогу, бо розумний, мужній і рішучий чоловік. Мама говорить, що за характером я дуже схожий на нього.

Швидко й нестримно плине час. Я в цьому році закінчую 11-й класс .

Усі ці роки я відчуваю батьківську турботу, його готовність зрозуміти, пробачити, допомогти. Я знаю, як його засмучують мої невдачі, яку радість приносять успіхи.

Бути батьком – велика відповідальність. Насамперед, перед родиною – дружиною та дітьми. Мій тато це усвідомлює і намагається все і всюди встигнути. Скільки ж у нього різних справ! Він багато часу проводить на роботі, бо мусить заробляти гроші, щоб забезпечувати нашу сім’ю. Батько піклується про свою родину і прагне забезпечити її всім найкращим. І це йому дуже добре вдається, адже ми з мамою ні в чому не відчуваємо нестачі.

Я ціную і люблю свого батька. Він вчить мене поважати старших на прикладі поваги до своїх батьків, моїх дідуся і бабусі. Тато для мене є прикладом доброти, саме тому я дуже пишаюся ним. Я люблю тата так само, як і маму. Мій тато завжди був і залишається для мене взірцем справжнього чоловіка – вірного, турботливого, відповідального, патріота своєї країни.

Від батька я успадкував впевненість у своїх вчинках, чесність і справедливість. Пишаюся своїм татом, у житті він прагне досягнути всього своєю наполегливістю, старанністю. Власним прикладом він показує мені, як важливо мати власну думку і ні від кого не залежати. Разом з мамою батько вчить мене життєвої мудрості. Він каже, що головне у будь-якій ситуації залишатися чесною і порядною людиною. Я дуже вдячний татові за все- за дбайливе ставлення до мене, за любов, за безтурботне дитинство. Татусь завжди допоможе полагодити зламану річ, візьме з собою на риболовлю з ночівлею, навчить керувати автомобілем. З ним я почуваюсь надійно, мов за кам’яною стіною". 

Немає нічого приємнішого, ніж відчуття любові дітей до батьків. Адже ця любов - найважливіший внесок батьків у власних дітей. Наше ж завдання підтримувати, розвивати і зміцнювати ці відносини.

Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам акції за активну участь, плідну працю та справжність відчуттів в написанні творів!

 

Записів з 1 по 1Всього: 1